Защото критиката на медиите е неорганизирана и в социалните мрежи.
Ни Ебола, ни тефтерчета. Само тук там извънземни.
От вчера: Професор Камен Плочев от ВМА, който е виждал болен от Ебола е силно скептичен, че това е заболяването. Според него става дума за бактериална инфекция, не за вирусна. Изследванията вероятно ще станат известни около 4 сутринта. Всички 25 човека, пряко или косвено контактували с болния са изолирани в подходящи условия. Нека паника да поспи сега.
А евентуално някаква възможност да изолират редакторите на новини има ли? По възможност - на 4-ти километър. Вероятността да се заразиш от ебола в България е значително по-малка от вероятността да те уцели метеорит по главата. За последното що няма топ-новини и развълнувани репортери?
Какви други сериозни рискове дебнат българина?
Прекъсване за реклама.
„От глупав по-глупав: Завръщането” .
„Съдилището”
Филмите са вече в кината.
Бомба! Шок! Еболата изчезна, чакаме изчезването на Филип Златанов (адвокатите му по Нова).
Съд
Задачи за прокурори:
Д + П = 10
К + Т + Б = - 4 000 000 000
Тръба е дълга хиляда километра и е с диаметър 2 метра. Струва на бюджета 200 000 000 евро преди още да е монтирана. След монтажа тръбата ще струва 3 500 000 000, без да се знае какво, колко и защо ще тече по нея. Кой е виновен?
Дупка е широка 100 м, дълга 200 м и дълбока 10 м. В нея има шарани. Реактор в нея няма да има, но той пък може да се наложи да бъде платен за около 1 000 000 000 евро. Колко са шараните вътре и извън дупката?
Предвид какво се случва като няма ебола, при евентуална поява на вируса първа животоспасяваща мярка трябва да бъде изземване на телевизорите на населението.
Обаче колко мъка има в заглавието "Няма ебола в България", колко разочарование, като в детското "Няма Дядо Коледа"...
Във връзка с повишения интерес към темата напомням, че ударението на Ебола е на първата сричка. Очаквайте включване на Владко Мурдаров.
Ебола да се отложи..., извънземни - да се удари - да се докладва на 10.
Д.П. станал на 10?! Все повече заприличва на ценоразпис...