Марек Юнион-Ивкони завърши на 3-то място след победа с тайбрек срещу Левски

| от |

Шампионът Марек Юнион-Ивкони завърши редовния сезон във волейболната Суперлига на 3-то място в класирането, след като в последния кръг победи като гост Левски Бол с 3:2 (16:25, 25:23, 25:20, 15:25, 15:17). Столичани приключиха на 8-ма позиция в таблицата.

В първия гейм дупничани играха по шампионски и не оставиха шанс на домакините след 16:25. Във втората част обаче Левски успя да измъкне победата и изравни за 1:1. Третият гейм започна с надмощие на „сините”, които поведоха с 5:0 и 8:2. Марек успя да понамали изоставането си, но в крайна сметка домакините затвориха спокойно с 25:20. В четвъртата част дупничани показаха играта си от първия гейм и бързо спечелиха, за да вкарат мача в тайбрек. Той вървеше точка за точка, но крайна сметка Марек Юнион-Ивкони успя да го затвори в своя полза след 15:17./ dennews.bg

Коментарите са изключени за Марек Юнион-Ивкони завърши на 3-то място след победа с тайбрек срещу Левски