Барселона на две точки от върха след издънка на Реал (М)

Виляреал измъкна точка от Реал (Мадрид) при гостуването им на „Сантяго Бернабеу“ от 25-ия кръг на Примера дивисион. „Жълтата подводница“ стигна до 1:1, а по този начин Барселона да се приближи само на 2 точки до лидера в класирането Реал.

Реал поведе от дузпа в 52-а минута, отсъдена за нарушение срещу Кристиано Роналдо. Потърпевшият застана зад топката и без проблем реализира – 1:0. Последваха пропуски за „Кралския клуб“ дело на португалската звезда и Гарет Бейл. Постепенно гостите изравниха играта и погледнаха по-смело в атака. В 64-а минута Херард Морено вкара за Виляреал с мощен удар – 1:1.

Ремито е първо в шампионата за „Белия балет“ през този сезон. Виляреал за пореден път демонстрира приятен футбол и отново затрудни максимално един от кандидатите за титлата.

Коментарите са изключени за Барселона на две точки от върха след издънка на Реал (М)