Реал Сосиедад победи Барселона с 1:0 в мач от първенството на Испания

Отборът на Реал Сосиедад победи като домакин Барселона с 1:0 в мач от 17-ия кръг на футболното първенство на Испания.

Жорди Алба си отбеляза автогол във 2-ата минута на мача. Треньорът на Барселона Луис Енрике започна мача без Лионел Меси и Неймар. Меси се появи на терена в началото на второто полувреме, а Неймар в 58-ата минута.

През втората част в игра се появиха и Лионел Меси и Неймар. Първият влезе на почивката на мястото на Мунир Ел Хадади, а вторият замени Педро в 58-ата минута. Това донякъде раздвижи играта на гостите, като в 59-ата минута Андрес Иниеста отправи нелош удар отдалеч, а малко по-късно Меси имаше шанс да стреля от фаул, но над врата. След това в 66-ата минута и Чави получи чудесна топка в пеналта, но ударът му бе прекалено слаб, за да затрудни вратаря.

За Барселона това е трета загуба за сезона, като отборът остава на точка зад лидера Реал. Тимът от Мадрид е с мач по-малко. Със същия точков актив като Барселона е и отбора на Атлетико (Мадрид). Реал Сосиедад постигна четвъртата си победа за сезона, а отборът се изкачи до 13-ото място в класирането.

Jordi Alba Own Goal – Real Sociedad 1-0 Barcelona by pewdiepieofficia

Коментарите са изключени за Реал Сосиедад победи Барселона с 1:0 в мач от първенството на Испания