Каква невероятна футболна драма

На стадион „Енио Тардини“ Парма загуби от Милан с 4:5 в мач от втория кръг на италианската Серия „А”. И двата тима завършиха мача в намалени състави, след като първо Бонера от Милан бе изгонен в 58-ата минута заради втори жълт картон, а след това в 77-ата минута бразилецът Фелипе от Парма напусна терена.

В 89-ата минута Матия де Шилио си вкара автогол, след като върна топката силно към вратаря Диего Лопес, който се размина с нея и тя влетя в мрежата му за 4:5. За нещо повече обаче домакините нямаха сили в даденото от съдията 7-минутно продължение на мача и футболистите на Милан си тръгнаха с пълен актив от точки. Така Милан записа втора поредна победа и оглави временното класиране с пълен актив от 6 точки и по-добра голова разлика от Рома и Ювентус. Парма регистрира второ поредно поражение и без точков актив остава на предпоследната 19-а позиция.

Parma 4-5 AC Milan – All Goals – 14-9-2014 by thewolf6