Alcatel представи новия смартфон Idol 4S

back-left_1
Снимка: Alcatel

Alcatel официално представи своя нов флагман с операционна система Windows 10 Mobile. Alcatel Idol 4S отдавна е на пазара, но компанията представя версията с Windows 10 едва сега.

Устройството пристига с поддръжка на Windows Continuum (възможността да се свързва с клавиатура, мишка и монитор) и Windows Hello (същото чрез пръстов отпечатък).

Има някои разлики спрямо стандартния модел с Android. QHD резолюцията е сменена с 1080p и Snapdragon 820 процесор вместо Snapdragon 652. RAM паметта е 4 GB, но батерията си остава със същия капацитет от 3000 mAh.

Задната камера е 21-мегапикселова, а предната - 8-мегапикселова с LED светкавица. От Alcatel са добавили и стерео говорители за по-добри музикални възможности на телефона.

Засега Idol 4S с Windows 10 ще се предлага ексклузивно от американския мобилен оператор T-Mobile на цена от 469 долара. Официално продажбите започват от 10-ти ноември.

Източник: GSM Arena

Споделяне
Харесва ми
Споделяне

Подобни

Ексклузивно

Последни

  • Живот
  • Alcatel представи новия смартфон Idol 4S