U2 написа песен, посветена на Париж, след атентата от 13 ноември, при който загинаха 130 души. Тя се казва Streets of Surrender и съдържа строфи за Париж като град на свободата, с улици на любов и гордост.
Пред CNN вокалът на групата Боно казва, че първоначално е започнал да пише песента за италианския певец Zucchero.
Групата трябваше да свири във френската столица в дните след нападението, но шоуто беше отложено. В неделя вечер се състоя първият от серията отменени концерти на групата във Франция.
Боно изрази подкрепата на цялата група към семействата на загиналите в Париж, както и към семействата на убитите в Сан Бернардино. Докато говореше, на екран зад гърба му бяха изписани имената на всички жертви от атентата.
Боно се уви във френското знаме и изпя куплет от песента „Не ме напускай” на Жак Брел.