Гроздан Караджов: Конформизмът завладя РБ от първия ден

grozdan karadjov

Днес ПГ на Реформаторски блок отхвърли кандидатурата за заместник-председател на Народното събрание на един от своите учредители и най-достойни членове - Николай Ненчев, председател на БЗНС. Това написа в профила си Гроздан Караджов от РБ, предаде репортер на БГНЕС.

"До това недостойно и унизително събитие се стигна след номинация от ДБГ и СДС в последния момент на кандидатурата на Борислав Великов. Това е поредната стъпка в процеса на разцепление на блока, която води Меглена Кунева", подчерта Караджов.

Той посочи, че новият компромис за заместник-председател на НС се казва Иван К. Иванов, при ясен мандат на мнозинството непартийни членове на ГС да бъде подкрепен точно Николай Ненчев.

"Конформизмът завладя ПГ на реформаторите още в първия парламентарен ден. С лъжи и предателства не се правят реформи!", категоричен е Гроздан Караджов. /БГНЕС

Споделяне
Харесва ми
Споделяне

Подобни

Ексклузивно

Последни

  • Живот
  • Гроздан Караджов: Конформизмът завладя РБ от първия ден