shareit

Програма за участието на българите спортисти в Сочи 2014

| от |

Предварителна програма за участието на българите спортисти в на зимната Олимпиада в Сочи (часовете са в местно време)
1

8 февруари, събота:

14.00 – 15.05 Ски-бягане жени 15 км скиатлон Антония Григорова 18.30, 20.20 Биатлон мъже 10 км спринт, Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев
18.30 и 20.30 – 22.05 Шейни единично мъже и спускане

Станислав Беньов

20.30 – 21.35 Ски-скок мъже нормална шанца квалификации ВладимирЗографски

9 февруари, неделя

11.00 – 13.10 Ски-алпийски мъже спускане Георги Георгиев, Никола Чонгаров, 14.00 Ц 15.45 Ски-бягане мъже 30 км скиатлон – Веселин Цинзов, Андрей Гридин

18.30 – 20.20 Биатлон жени 7.5 км спринт Десислава Стоянова 18.30 – 20.30 – 22.25 Шейни единично мъже и спускане Станислав Беньов

21.30 – 23.15 Ски-скок мъже нормална шанца финали Владимир Зографски

10 февруари, понеделник

19.00 – 20.20 Биатлон мъже преследване – участието на състезателите се определя в зависимост от представяне в спринта

11 февруари, вторник

14.00 – 17.50 Ски-бягане мъже и жени спринт Ц Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин, 19.00 – 20.20 Биатлон жени преследване в зависимост от представяне в спринта

13 февруари, четвъртък

14.00 и 15.40 Ски-бягане жени 10 км класичести стил АнтонияГригорова, Теодора Малчева
18.00 и 20.20 Биатлон мъже 20 км индишвидуално и Красимир Анев,Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев

14 февруари, петък

11.00 -12.30 и 15.30 – 16.40 Ски-алп. мъже суперкомбинация – Георги Георгиев, Никола Чонгаров
14.00 – 15.55 Ски-бягане мъже 15 км – Веселин Цинзов, Андрей Гридин. 18.00 – 20.20 Биатлон жени 15 км – Десислава Стоянова 21.30 и 22.35 Ски-скок мъже голяма шанца квалификации – Владимир
Зографски

15 февруари, събота

21.30 – 23.15 Ски-скок мъже голяма шанца финали и Владимир Зографски

16 февруари, неделя

11.00 – 13.10 Ски-алпийски дисц. Супер Г, Георгиев, Никола Чонгаров 11.00 – 12.10 и 13.15 -14.05 Сноуборд жени сноубордкрос Александра Жекова

19.00 – 20.20 Биатлон мъже масов старт, в зависимост от представяне в досегашните стартове

17 февруари, понеделник

19.00 – 20.20 Биатлон жени масов старт, в зависимост от представяне в досегашните стартове

18 февруари, вторник

11.00 – 14.30 Ски-алпийски жени гигантски слалом – Мария Киркова

19 февруари, сряда

09.15 – 11.00 и 13.00 – 15.05 Сноуборд мъже паралелен гигатски слалом – Радослав Янков

11.00-13.00 и 14.30-16.10 Ски-алпийски дисц. мъже гигантски слалом – Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров. 13.15 – 15.00, 15.45 – 17.00 – Ски-бягане мъже и жени отборен спринт- Антония Григорова, Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей Гридин

21 февруари, петък

16.45 – 18.00 и 20.15 – 21.25 Ски-алпийски д-ни жени слалом – Мария Киркова

22 февруари, събота

09.15-11.00 и 13.15 -15.20 Сноуборд мъже паралелен слалом – Радослав Янков, 13.30 – 15.25 Ски-бягане жени 30 км Ц Антония Григорова, Теодора Малчева 16.45-18.15 и 20.15-21.50 Ски-алпийски дисц. мъже слалом – Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола Чонгаров

18.30 – 20.40 Биатлон мъже щафета Ц Красимир Анев, Владимир Илиев, Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев

23 февруари, неделя

11.00 – 13.55 Ски-бягане мъже 50 км Ц Веселин Цинзов, Андрей
Гридин

Окончателни поименни заявки за участие на състезателите в отделните дисциплини и изпитания се подават на техническите конференции предшестващи съответния старт.

 
 

Повече информация Виж всички