Красимир Анев с 25-о място в масовия старт в Ханти-Мансийск

Красимир Анев завърши на 25-о място масовия старт на 15 километра в кръга от Световната купа по биатлон в Ханти-Мансийск (Русия). Българинът допусна две грешки в стрелбата и изостана с над 2 минути от победителя Яков Фак (Словения).

На пет позиции зад Анев финишира вторият ни представител в дисциплината Владимир Илиев, който допусна шест грешки на огневия рубеж.

Шампионът Яков Фак беше единственият биатлонист, който преодоля четирите стрелби без допусната грешка и изпревари с 10 секунди Антон Шипулин (Русия), който направи два пропуска.

Трети финала пресече норвежецът Тарей Бьо, който пропусна една мишена и изостана на 12.5 секунди от Фак.

Коментарите са изключени за Красимир Анев с 25-о място в масовия старт в Ханти-Мансийск