Дани Уелбек получи множество заплахи след мача: „Манчестър Юнайтед“ – „Арсенал“

| от |

Нападателят на футболния „Арсенал“ Дани Уелбек след четвъртфиналния мач за купата на английската футболна асоциация с „Манчестър Юнайтед“ /2:1/ е бил заплашван, в това число и с убийство, съобщи британският вестник „Мирър“.

Мачът се изигра в понеделник в Манчестър, отборът на „Арсенал“ спечели с 2:1 с победен гол на Дани Уелбек в 61-та минута. След срещата Дани Уелбек е получил няколко заплахи по свой адрес, в това число и с убийство. Не е известно дали Уелбек се е обърнал към полицията.

Дани Уелбек е роден в Манчестър и от 2008 до 2014 година играе в отбора на „Манчестър Юнайтед“, като е отбелязал 29 гола в 142 мача. През лятото на миналата година 24-годишният Уелбек премина от „Манчестър Юнайтед“ в „Арсенал“ за сумата от 16 милиона лири. / БНР

Коментарите са изключени за Дани Уелбек получи множество заплахи след мача: „Манчестър Юнайтед“ – „Арсенал“