Арсенал не позволи на Юнайтед да се качи на третото място

Манчестър Юнайтед пропусна шанса да измести Арсенал от третото място, след като защитникът Тейлър Блекет си отбеляза автогол малко преди края на мача.

„Червените дяволи“ поведоха с 1:0 още през първата част, когато Андер Ерера засече удар на Ашли Йънг. Двубоят вървеше към победа с минимален резултат, но защитникът не успя да изчисти добре и отбеляза във вратата на Виктор Валдес, който замени Давид Де Хеа, заради контузия. С това резултатът се изравни на 1:1, което се оказа и крайният резултат на мача. Все пак, голът не беше незаслужен за Арсенал, които определено подобриха играта си от първата част и създадоха множество положения пред вратата на Юнайтед.

След двубоя Арсенал заема третото място със 71 точки, а „червените дяволи“ са четвърти с 69. /БГНЕС

Коментарите са изключени за Арсенал не позволи на Юнайтед да се качи на третото място